Rebusy!

Dziś zakończył się turniej nr 10. Zwycięzcą został Jastar54. Na drugim miejscu - awansując na drugie miejsce rankingu po serii dwóch poprzednich zwycięstw turniejowych - Veget50. Trzecie miejsce zajęła Alicja_K, rozpoczynając całą serię Pań - nie da się nie zauważyć, że zdominowały one czołówkę - w pierwszej trzynastce jest ich aż dziewięć! Gratulujemy!

W trakcie turnieju doszło do drobnego zgrzytu, za który serdecznie przepraszamy. Chodzi o poprawkę treści Jolki, w której brak zaznaczenia jednego G zauważyliśmy dość późno. Zdajemy sobie sprawę, że ci zawodnicy z czołówki wyników, którzy na liście wyników mają ją zaznaczoną jako ostatnio rozwiązywaną, prawdopodobnie stracili czas przez naszą pomyłkę. Nie pozostaje nam nic innego, jak przeprosić i obiecać poprawę.

Aby zatrzeć niekorzystne wrażenie, postanowiliśmy dziś Was odrobinę zaskoczyć. Publikujemy pełną kolekcję rebusów, które przygotował Jomitoka, a nazwał Rybusy. Jest to pierwsza kolekcja z rebusami, dlatego większość z nich jest łatwa. Na na początek proponujemy serię rebusów z ujawnionymi rozwiązaniami - aby każdy, kto rebusów jeszcze nie zna, mógł się z nimi zapoznać.

Poprzednie wpisy

Późniejsze wpisy