4 Lata

Właśnie stuknęły Szaradzie cztery latka. W tym czasie urosła w siłę dzięki Wam - osobom, których nigdy nie spotkaliśmy, a które znalazły i polubiły stworzoną przez nas stronę i zostały tu na dłużej. To już nie nasze, ale Wasze zadania stanowią jej główną treść.

Nasz serwis nigdy nie miał żadnej promocji, a mimo to dotarł do tak wielu. Codziennie serwer obsługuje około 50 tys. żądań strony, pochodzących od kilku tysięcy osób. To znowu Wasza zasługa - polecając Szaradę znajomym, pisząc o niej na swoich blogach, pomogliście jej zaistnieć w sieci. Niedawno dodaliśmy przyciski polecające potentatów internetowych: "lubię to" (Facebook) i "+1" (Google). Jeśli jakieś kolekcje lub krzyżówki się Wam szczególnie spodobają, kilkajcie w nie. Google to zauważy i będzie polecać te strony w wynikach wyszukiwania. W ten sposób pomożecie trafić do nas następnym.

Aby uczcić rocznicę, opublikowaliśmy mini-kolekcję jubileuszową, którą przygotował Dzejdi. Z pewnością ją znajdziecie.

Dziękujemy Wam wszystkim za te wspólne lata i zapraszamy do dalszej zabawy. Specjalne podziękowania kierujemy do naszego moderatora - Dzejdiego, oraz wszystkich, którzy dołączyli do grona autorów zadań i twórców słownika. Chyba udało się nam wszystkim stworzyć razem coś dobrego.

Założyciele - Przemek (pryma) i Marcin (system)

Poprzednie wpisy

Późniejsze wpisy