Prezent pod choinkę!

choinka Z okazji świąt Bożego Narodzenia składamy Wam życzenia samych dobrych pomysłów, unikania błędów i szybkiego znajdowania dobrych rozwiązań - zarówno w świecie krzyżówek, jak i w życiu codzinnym.
Jednocześnie mamy dla Was drobny upominek: dodaliśmy do serwisu skromny przewodnik po rodzajach opublikowanych zadań. Dzięki niemu wszyscy mogą się upewnić, na czym polega rozwiązywanie kalamburu szufladkowego, pantropy i czym różni się rebus wiązany od rebusu pętelkowego. Liczymy, że spis ten okaże się ciekawą lekturą i pomoże Wam odkryć nowe, ciekawe rodzaje zadań szaradziarskich, które pojawiały się w naszym serwisie przez lata.

 

Komentarze

 jomitoka,

Dołączając się do życzeń, chcę zaprosić wszystkich nowych użytkowników (albo tych, którzy we wcześniejszych latach przegapili) do odwiedzenia tej kolekcji:
https://szarada.net/krzyzowki/kolekcja/wesolych-swiat/
Można już bawić się zadaniami świątecznymi z poprzednich lat, a od jutra będziemy ten zbiór powiększać o zadania świeże.
Wesołych Świąt!

 gajusz,

Także od nas, szaradzistów: dobrych, zdrowych, wesołych, pogodnych (duchowo choćby;) Świąt dla całej załogi szarada.net!
Za zaproszenie dziękujemy, skorzystamy z pewnością :).

Poprzednie wpisy

Późniejsze wpisy