Poczta krzyżówkowa

Poczta Krzyżówkowa

Z okazji walentynek mamy dla Was niespodziankę - pocztówki z krzyżówką! Tego jeszcze nie było - możecie zaskoczyć swoją drugą połówkę wyznaniem prosto z serca, ukrytym jako hasło w krzyżówce. Ile literek będzie potrzebne, aby domyślić się treści?

Idea jest prosta: Wy podajecie treść ukrytej wiadomości, a my przygotowujemy krzyżówkę z dokładnie takim hasłem. Następnie wysyłamy link do wskazanej osoby wraz z krótką instrukcją obsługi (link możecie oczywiście wysłać też sami). Wszystko odbywa się automatycznie!
Tutaj możecie zobaczyć pierwszą kartkę, którą wysłaliśmy.

Oczywiście krzyżówki z wiadomością nadają się nie tylko na walentynki. To także doskonały sposób, by nie bawiąc się w krępujące listy, przypomnieć znajomemu o długu, szefowi - o wypłacie nadgodzin, a sąsiadowi - o godzinach ciszy nocnej. Można też połączyć zwyczajową treść z unikatową formą i zaskoczyć kogoś bardzo nietypowym wszystkiego najlepszego! w dniu urodzin.

Zatem - nie ma na co czekać. Czas wymyślać hasła, naklejać znaczki i wysyłać! Wystarczy kliknąć w Kartki na górnej belce!

Poprzednie wpisy

Późniejsze wpisy