Moderowanie

Dziś wprowadziliśmy do serwisu konta moderatorskie. Osoby posiadające takie konto, będą w stanie pomóc w opiece nad serwisem, dzięki dostępowi do kilku funkcji ukrytych przed resztą użytkowników. Pierwszym moderatorem zgodził się zostać Dzejdi.

Na początek skupiliśmy się na największej bolączce serwisu - błędach w krzyżówkach i rozwiązaniach alternatywnych. Od dziś w obu przypadkach jest w stanie pomóc moderator - może on zarówno zmienić treść dowolnego określenia, jak i dodać rozwiązanie alternatywne. Może on również podglądać rozwiązania krzyżówek uznawane przez system za prawidłowe.

Warto również wspomnieć o sprawach, których moderator (na dziś) zrobić nie może: nie jest on w stanie ingerować w kompozycję krzyżówki (zatem błędów w kompozycji niestety nie poprawi), usuwać jej, nie może także podglądać czyichś rozwiązań.

Ufamy, że dzięki oddaniu tej władzy w ręce Was - użytkowników - serwis nabierze dynamiki, której mu wielokrotnie brakowało. Wiemy też, że oddajemy tę władzę w dobre ręce.

Życzymy Dzejdiemu dobrej zabawy i cierpliwości na nowej drodze uczestnictwa w szaradzie!

Przy okazji, trzydziestu pięciu tysiącom użytkownikom serwisu, znajdującym się dotychczas za Dzejdim w rankingu, gratulujemy awansu o jedną pozycję. Moderatorzy, z racji przysługujących im uprawnień, zostają z rankingu wyłączeni.

 

Komentarze

 jomitoka,

Gratulacje dla Dzejdiego. Właściwa osoba na właściwym stanowisku. Powodzenia w nowej roli! Szkoda tylko rywalizacji.

 danuta56,

Dzejdi, serdecznie gratuluję awansu !

 gosiaaczek,

dzejdi moje powtórne gratulacje. Twój awans spowodował przesunięcie w ogólnym rankingu, ale pod krzyżówkami miejsce w pozycji rankingu jest jedno dalej. Prawdopodobnie problem natury technicznej. Pozdrowienia.

 bachaku1,

Dzejdi, moje gratulacje.

 kangoor,

Trzymaj się, stary, na nowej funkcji !

 system,

@gosiaaczek: Problem został już poprawiony. Pozdrawiam.

 dusia_str,

Sądzę, że to wspaniały pomysł i bardzo trafny wybór moderatora. Gratulacje i powodzenia Dzejdi!!!

 dzejdi,

Dziękuję wszystkim! Liczę na tyle samo dobrych życzeń za miesiąc lub dwa.
.
Zakładam, że erzacadminowi nie będzie lekko, więc wspomóżcie go od czasu do czasu jakimś komentarzem lub odpowiednim linkiem do właściwej strony.
.
Pozdrawiam!

 jomitoka,

Minął prawie miesiąc, więc chciałbym powtórzyć wpis z dnia nominacji Dzejdiego. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Dziękuję niniejszym za Jego nieocenioną pomoc w likwidowaniu pomyłek i niedociągnięć w krzyżówkach mojego autorstwa.

Poprzednie wpisy

Późniejsze wpisy