RSSWiadomości

Najnowsze wiadomości z serwisu.

Skojarzeniówki wiązane

skojarzeniówki wiązane W skojarzeniówkach zabawa polega na tym, by odgadnąć słowo mając dane trzy inne, jakoś z nim związane. Brzmi ciekawie? Zapraszamy zatem do Skojarzeniówek wiązanych od Ankor11!

0 komentarzy

Polskie wodospady

wodospady Może nie biją rekordów pod względem wielkości czy wysokości, ale ich kameralność sprawia, że mają w sobie więcej uroku i tajemniczości. Zapraszamy do wodospadów przygotowanych przez Kryno!

0 komentarzy

Kwadraty logiczne

kwadraty logiczne Dziś zapraszamy do debiutanckiej kolekcji Kwadratów logicznych, które ułożył Robert0908. Zadania są bardzo przyjazne nawet dla osób rozpoczynających zabawę z zadaniami logicznymi. Zapraszamy!

1 komentarz

Korona Gór Polski

korona gór polski Dziś mamy dla Was wyprawę w polskie góry, w którą poprowadzi nas Renatalenska. Po drodze odwiedzimy bardziej i mniej znane szczyty wszystkich pasm górskich w naszym kraju. Zapraszamy do zabawy z Koroną Gór Polski!

3 komentarze

Odznaki maratońskie

Miło nam poinformować, że od dzisiaj pokonanie każdego "okrążenia" o dystansie 42195 punktów, będzie nagradzane specjalną odznaką. Użytkownicy, którzy przekroczyli 84390 pkt. już takie plakietki w swoich profilach mogą obejrzeć. Życzymy dobrej zabawy i zdobywania kolejnych trofeów.

0 komentarzy

Diamenty

diamenty Dziś, za sprawą Ankor11, zamienimy się w poszukiwaczy diamentów. Za wskazówki posłużą nam cyfry informujące ile diamentów styka się bokiem lub narożnikiem z danym polem. Zapraszamy do zabawy!

0 komentarzy

Latarnie morskie

latarnie morskie Dziś rzecz o romantycznych, pełnych uroku budowlach, dających nadzieję podróżnym i dom samotnikom. Zapraszamy do przygotowanej przez Kryno kolekcji jolek Latarnie Morskie!

0 komentarzy

Legendy pomorskie

legendy pomorskie Dziś mamy dla Was urozmaicony, wakacyjny zestaw zadań przygotowany przez Jomitokę. Osadzone są one w świecie legend, dziś już nierzadko zapomnianych, a sięgających głęboko do naszych korzeni i mówiących wiele o dawnych zwyczajach, lękach i marzeniach. Zapraszamy do Legend Pomorskich!

0 komentarzy

Tenisówki

tenisówki Dziś zapraszamy do debiutanckiej kolekcji Midasa65 z gwiazdami tenisa w tle. Jest to zestaw jolek, w których dodatkowym zadaniem jest odgadnięcie imienia i nazwiska znanego tenisisty lub tenisistki. Zapraszamy do Tenisówek!

0 komentarzy

Stolice Europy

Stolice Europy Dziś zapraszamy na kolejną wycieczkę. Tym razem będą to Stolice Europy, po których oprowadzi nas Ankor11. Zmierzymy się z zadaniami tak różnorodnymi, jak różnorodne są kraje i stolice Starego Kontynentu - małe i duże, jedne spokojne, dobre dla relaksu, inne rozbudowane i stawiające wyzwania. Zapraszamy!

0 komentarzy

strona 123...363738