motoryzacja -08 (strona 3/3)

wiadomości: 28 rozmówcy: 6   przejdź do początku wątku »

Masz tam takie pole: "Trudność:" i obok biały prostokącik. Jak najedziesz na niego myszką, pojawią się cyferki: 1, 2, 3, 4 lub 5. Jeżeli uważasz, że Twoje słówko jest proste do odgadnięcia, klikasz na 1 i pojawia się wtedy jedna gwiazdka. Jeżeli natomiast uważasz, że Twoje słówko jest piekielnie trudne i nikt go nie odgadnie bez zaglądania do encyklopedii, wybierasz cyferkę 5 i klikasz lewym przyciskiem myszy. Powinno się wówczas pojawić 5 gwiazdek. Uff... trochę się zmęczyłem ;) ... i to wszystko, cała filozofia.

dzięki bardzo i sorry nareszcoe ktoś mi powiedział a jestem tutaj dopiero od wdzoraj więc jeszcze raz przepraszam

nie ma tam takiego prostokąta

poddaje się mam dosć nie pisze już

Męska decyzja ,Zgodny. Od tego trzeba było zacząć>

no bo nie ma takiego prostokąta

jakiej przeglądarki używasz? prostokąt powinien być na prawo od słowa "Trudność:". Sprawdziłem przed chwilą na ff3 i ie8 - działa. Może coś jest nie tak pod jakąś inną przeglądarką?

Ufff...przebrnęłam przez wszystkie posty Zgodnego i mogę wreszcie podziękować za nieszczęsny "roztop".
A więc dziękuję serdecznie w imieniu własnym i całej reszty(patrz: litania pod krzyżówką motoryzacja-18).Ulżyło mi nieco,że nie tylko ja dałam się wkopać w roztop.
A swoją drogą mam nauczkę na przyszłość,żeby nie wierzyć do końca internetowemu SJP, lecz podpierać się nieco bardziej ambitną literaturą.
Pozdrawiam!