Imienniczka 16

6
318 rozpoczęć · 265 zakończeń · 210 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Jolka: Opisy podano w przypadkowej kolejności.

W sądzie toczy się sprawa rozwodowa. Sędzia pyta męża o przyczynę dla której chce się rozwieść z żoną. Mąż odpowiada: Proszę Wysokiego Sądu chcę rozwodu bo mi żona nie odpowiada seksualnie.
Głos z sali: widzisz go. Wszystkim odpowiada, a jemu nie.

To zadanie zostało skomentowane 8 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Załóż konto Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe.
Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook Zaloguj z Facebook

Ocena krzyżówki

37

Autorzy określeń

 BaJo   moneta srebrna 1/4 talara  ·  samouk bardziej naukowo  ·  kolorowy ptak z kraksy zrodzony  ·  za grzechy - to pokuta  ·  z niego woda do śmigusówki  ·  z winem na świątecznym stole  ·  "korab" poszukiwany przez Indianę  ·  pobożny syn Eufamijana  ·  też malarz, choć może nie artysta  ·  resztki pokruszonego muru  ·  dwunastoosobowy zestaw naczyń na świąteczne przyjęcie  ·  przysmak, niejeden na wielkanocnym stole  ·  na dnie po sztormie  ·  miękkie jajko z dziurką do psikania, cytrynka  ·  wróbelek wśród wielkanocnych ciast  ·  wojenna powieść Władimira Makanina  ·  zamiast brylantu w zaręczynowym pierścionku  ·  wstrząsający obraz Edwarda Muncha  ·  Klucznik Niebieski lub Fronczewski  ·  od ziarka do ziarka i może się przebrać  ·  samotny duży głaz utworzony z "osobnika"  ·  pierwszy dzień po Świętach Wielkanocnych  ·  babia sól z rodziny baldaszkowych  ·  poeta z Sardes  ·  w ręku telewidza w świąteczny wieczór  ·  on się śmieje do sera