Wiróweczka 12

5
376 rozpoczęć · 370 zakończeń · 351 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Wirówka: Odgadnięte na podstawie obrazków nazwy zwierząt należy wpisać do diagramu zgodnie z numeracją, prawoskrętnie, rozpoczynając w miejscu zaznaczonym kreseczką. Jeśli na zdjęciu widać więcej niż jednego osobnika danego gatunku, to do diagramu należy wpisać nazwę w liczbie mnogiej. Po prawidłowym wypełnieniu diagramu w dolnej kratownicy powstanie dodatkowe hasło.

Wszystkim bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie tej kolekcji, jeszcze kilka krzyżówek z tej serii będzie w dniówkach. Wybaczcie jeśli pojawiły się jakieś niedociągnięcia. Szczególne podziękowania dla Krysi i Kamila za pomoc przy opracowaniu kolekcji. Gratulacje dla huragana101010, który jako pierwszy rozwiązał tę kolekcję.:)
Pozdrawiam wszystkich użytkowników szarady i życzę samych 100% rozwiązań.

To zadanie zostało skomentowane 9 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

45