Wirokrzyżówki obrazkowe - 03

7
374 rozpoczęcia · 307 zakończeń · 221 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-in
Krzyżówka obrazkowa: Należy odgadnąć znaczenia obrazków, które są graficznymi określeniami haseł wpisywanych wirowo. Wyrazy te należy wpisać do diagramu prawoskrętnie, początek ich wpisu w polach zaznaczonych. Następnie należy odgadnąć pozostałe hasła krzyżówki, których określenia podano poniżej. Miejsce ich wpisu - do odgadnięcia. Dopuszczalna liczna mnoga.

Określenia wyrazów krzyżówki w kolejności przypadkowej:
anatomiczny samotnik * bierze udział w roszadzie * coś na ząb * dowódca janczarów * działka dla diabła * dział w prosektorium * nasz fantastyczny autor * nauka czytania nut * Nina, francuska kreatorka mody * odgłos z imbryka * opuszcza szlaban * ożywia się na widok araba * ponoć nosi kule * rośnie z asem kierowym * skórzany worek na grzbiecie konia * słownictwo z medykamentem * słój z gumką * szlaka * uderzany kijem na lodzie * wdzianko dla palacza?

No to wdzianko dla palacz, super!

To zadanie zostało skomentowane 10 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

45