Joleczki 13

5
511 rozpoczęć · 478 zakończeń · 455 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Jolka: Definicje dla obu diagramów zostały pomieszane i podane w przypadkowej kolejności. Obwiedzione kolorem grupy liter, uszeregowane od 1 do 6, utworzą rozwiązanie - tytuł piosenki oraz jej wykonawcę. Hasło należy wpisać do dolnej kratownicy i sprawdzić czy diagram wypełniony jest w 100%.

Nie jesteśmy baranami by naśladować zachód. Szkoda że w ważnych kwestiach jak brak szczepionkowego terroru, świadomość zagrożeń promieniowaniem masztów, niechęć do sieci 5G, zakaz stosowania pestycydów niepolski rząd nie naśladuje zachodu. Ale czego spodziewać się po rządzie który działa tylko na zlecenie innych krajów?
Jako bezdzietny nie akceptuję wybiórczego rozdawnictwa! Ja nie dostaję od rządu żadnych 500+ zresztą patrząc na to ile rząd zabiera wy "dzieciaci" też nic nie dostajecie, tyle że wam zabiera się mniej!

To zadanie zostało skomentowane 10 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

57