Logogryf Ursynowski

10
604 rozpoczęcia · 520 zakończeń · 369 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Logogryf: Po prawidłowym wypełnieniu diagramu, w oznaczonej kolumnie oraz w dolnej kratownicy powstaną hasła związane z tematem logogryfu.
UWAGA! Osoby, które do dnia 16 sierpnia 2017 r. nadeślą na adres promocja@ursynow.pl "zrzut" ekranu z rozwiązanym logogryfem (z tematem: Logogryf Ursynowski), mają szansę na nagrodę w postaci jednego z 25 zestawów fajnych gadżetów promocyjnych, w tym najnowszej książki Macieja Mazura o Ursynowie, ufundowanych przez Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Upominki będą do odebrania w siedzibie Urzędu przy al. KEN 61 w Warszawie, dlatego prosimy o przysyłanie rozwiązań tylko osoby, które będą miały możliwość osobistego ich odbioru.

a mnie sie bardzo podobalo sklep mnie rozbawil niesamowicie ale oczywiscie dopiero jak go znalazlam a ile sie przy tym naczytalam o Ursynowie....bezcenne

To zadanie zostało skomentowane 25 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

46

Autorzy określeń

 kryno   Witold, rotmistrz WP, patron jednej z ursynowskich ulic  ·  Zgorzała  ·  pierwszy supermarket na Ursynowie  ·  Zbigniew, ps. "Juno", uczestnik Akcji Kutschera - patron ulicy  ·  zespół pałacowo-parkowy na granicy z Wilanowem  ·  samiec dzika widywany w Lesie Kabackim  ·  ursynowska maskotka - nasz najmniejszy miś  ·  słynny dąb, ursynowski pomnik przyrody  ·  gliniany instrument muzyczny w nazwie ursynowskiej ulicy  ·  figura taneczna, która ma swoją ulicę (uderzanie obcasami w podskokach)  ·  zakole rzeki, jak natolińska uliczka  ·  ulica na terenie Imielina, jak masyw w Tatrach Zach.