Plus-Minus-13

5
1303 rozpoczęcia · 1175 zakończeń · 874 rozwiązania
Zakończ
Wciśnij "zakończ", by sprawdzić rozwiązanie
QWERTYUIOP
ASDFGHJKL
ZXCVBNM
ĄĆĘŁŃÓŚŹŻ
ĄĆĘŁŃÓŚŹŻ
0%
ko­men­da dla Azo­ra
zlot cza­row­nic
wło­sy zwią­za­ne po bo­kach gło­wy
gru­da
rze­ka w Chi­nach, In­diach i Pa­ki­sta­nie
śro­dek ołów­ka
łą­czy rę­kę z tu­ło­wiem
ocze­ki­wa­ne przez węd­ka­rza
zro­bie­nie okład­ki książ­ki
li­nia, ale nie pro­sta
ło­bu­zy
fia­sko
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka plus-minus: Każdy wyraz należy przed wpisaniem zmodyfikować poprzez dodanie lub usunięcie jednej litery, otrzymując rzeczownik w mianowniku (występujący w encyklopedii lub słowniku j. polskiego PWN). Dopuszczona liczba mnoga.

Ano nieprawdaż... O tym "co poeta miał na myśli" dowiadujemy się z opisu interesującego nas hasła. A on wyraźnie naprowadza na rozwiązanie.

To zadanie zostało skomentowane 17 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

29