3030. Wężojolka

kłódka
6
417 rozpoczęć · 394 zakończenia · 364 rozwiązania · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka ciągówka: Określenia haseł poziomych i wężówki podano oddzielnie, ale miejsca ich wpisywania - do odgadnięcia. Przy definicjach wężówki w nawiasach podano liczbę liter odgadywanego słowa. Kropkami zaznaczono miejsca połączenia poszczególnych słów tj. ostatniej litery jednego słowa i zarazem pierwszej następnego. Wężówka zaczyna się od ujawnionej litery "R”. Pierwszy wyraz zaczynamy wpisywać do dołu i kierunek zmieniamy tylko wtedy, gdy diagram na to wskazuje.

WĘŻÓWKA:

brak go łakomczuchowi (5) * arkada wymodelowana w żywopłocie (5) * symbol chrześcijaństwa (5) * skórzany pasek (6) * smażony placuszek drożdżowy (6) * większy od balkonu (5) * największa antylopa azjatycka (6) * sen na jawie (7) * niebieski na ciele (6) * ekologiczny pojazd (5) * średni ptak z rodziny dropi (z petem) (7) * ostatni pojazd (7)
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

47