Para-wybieranka

6p
191 rozpoczęć · 191 zakończeń · 124 rozwiązania · autor:  

Poprawne rozwiązanie

Wydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Wybieranka: W każdej parze odgadywanych słów 9-literowych należy wyszukać powtarzający się zestaw liter i przenieść je BEZ PRZESTAWIANIA KOLEJNOŚCI do kratek po prawej stronie. Litery z kratek czytane kolejno rzędami utworzą rozwiązanie: myśl nieuczesaną Stanisława Jerzego Leca.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

9

Autorzy określeń

 sylwek   czasem trudno ją odzyskać     Dick   japoński straceniec  ·  obejmuje serce w miłosierdziu  ·  bohater komedii Arystofanesa "Lizystrata"  ·  procentowy brak umiaru  ·  lek znieczulający w reżyserii Davida Atkinsa III  ·  żółtodziób  ·  załatwi studenta  ·  niejeden w dorobku snycerza  ·  na damskiej nodze lub na głowie "napadacza" bankowego  ·  szczęśliwy znaczek PSL  ·  Paweł, fizyk rosyjski, noblista z 1958r.   

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz dodać komentarz jako pierwszy.