Słodka jolka 01

6
716 rozpoczęć · 678 zakończeń · 491 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Jolka: Objaśnienia haseł podano w przypadkowej kolejności. Ujawniono wszystkie litery L. Po prawidłowym wypełnieniu jolki u dołu pojawi się hasło.

Określenia haseł:

nadanie cech teatralnych, przystosowanie do wystawienia na scenie * detonujący przewód * lufa z alkoholem * rodzaj tropikalnych roślin, dziwaczkowate * branie udziału w zawodach * mieszkanka Lesznowoli * podwodny wał piasku równoległy do brzegu * pies w taksówce * wieś sołecka w gminie Waganiec * wazeliniarz, pochlebca * Andrzej, reżyser filmu "Eroica" * podpalił Rzym * wykres funkcji ctg * poranna zbiórka harcerzy * protestant, który uznaje chrzest tylko dorosłych, nowochrzczeniec * technika wykonywania barwnych druków (ułóż z "Mira to licho")

Fajna seria. 👍👍👍👍👍
Można sobie pooglądać, ale lepiej wstrzymać się z degustacją. Jeżeli już, to skromnie!😕😉

To zadanie zostało skomentowane 8 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

37