Między kolankami 06

6
438 rozpoczęć · 408 zakończeń · 306 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Hasła dziewięcioliterowe wpisujemy poziomo i pionowo, a siedmioliterowe w "kolanka" zaznaczone kolorem, zaczynając od pola z liczbą. Dodatkowo między kolankami wpisujemy wirowo (prawoskrętnie) jeden wyraz, rozpoczynając od pola z kropką.
Po wypełnieniu diagramu u dołu ukaże się hasło dodatkowe.

@basia1949 - niekoniecznie google, są jeszcze inne możliwości - są omnibusy, którzy każdą krzyżówkę rozwiążą z marszu, ale to są wyjątki. Ale czasami trzeba, bo innej możliwości nie ma ,podeprzeć się pomocnymi źródłami. To tylko pomoże a na pewno nie zaszkodzi. Dla leniwych są inne "ŹRÓDŁA" - ostatecznie odpuścić sobie ale czy to ma wtedy sens. Jeżeli dojdziesz do rozwiązania samodzielnie, nawet gdybyś musiała odnaleźć 100% haseł / powtarzam odnaleźć a nie przepisać bezmyślnie/ to ta wiedza nabyta już jest Twoja - następnym razem nie musisz już"...szukać w Google". Bez litości.

To zadanie zostało skomentowane 8 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

41