Rebus pocztówka 07

4
418 rozpoczęć · 398 zakończeń · 340 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Neorebus: Neorebus, czyli rebus kombinowany.
Znaczenie górnego obrazka zapisujemy w kratkach znajdujących się wyżej, a dolnego w tych umieszczonych niżej. Rozwiązanie - nazwę miasta -odczytujemy jednym ciągiem i zapisujemy w kolumnie po lewej.

Tego się uratować nie da. Niewypełnione pole już takie pozostanie. W każdym przypadku punkty są podliczane automatycznie.
Zauważ jeszcze jedną rzecz - za każdym razem gdy wciskasz "zakończ" a nie masz wypełnionych wszystkich kratek jesteś o tym informowany. Oprócz tego, że w lewym górnym rogu widzisz procent wypełnienia zadania to jesteś informowany o tym, że pozostawiłeś puste pola:
"zakończenie krzyżówki spowoduje podliczenie punktów. Krzyżówki nie będzie można już więcej rozwiązywać. W diagramie są jeszcze niewypełnione kratki. Zakończyć?
TAK - NIE"

To zadanie zostało skomentowane 6 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

37