Znikające punkty

wiadomości: 6 rozmówcy: 6

Tydzień temu miałem 1026 punktów teraz mam ich 975 , gdzie zniknęły zdobyte punkty.

jarlex, Twoje punkty w rankingu "najlepszy szaradzista" zmieniają wartość codziennie, gdyż wlicza się do niego wartość punktowa zadań tylko za ostatnie trzydzieści dni i codziennie zmienia się ich wartość, natomiast w rankingu "maraton" masz punkty za wszystkie rozwiązane przez Ciebie zadania i tam ciągle ich przybywa.
Pozdrawiam

Proszę o sprawdzenie cz za rozwiązanie master-mind w dniu dzisiejszym dodano mi punkty, ponieważ na moim koncie w zadaniach rozwiązanych nie ma właśnie tego zadania.

Nazwa i numer zadania z serii Majster Mind nie wyświetla się na liście ostatnio rozwiązanych, ale punkty zawsze są dodawane.
Pozdrawiam.

Nie ma to wielkiego znaczenia, ale zapytam - czy istnieje możliwość podejrzenia/sprawdzenia ile punktów zniknie mi z rankingu każdego następnego dnia? Mam nadzieję, że jasno to sformułowałem. Pozdrawiam

Wartość ta nie jest nigdzie pokazywana. Można ją zgrubnie oszacować wchodząc na ostatnią stronę kolekcji "Zadania z ostatniego miesiąca" - znikną punkty za ostanie zadania na tej liście. Niestety, nie zawsze jest jasne, które zadanie jest z ostatniego dnia, a które z przedostatniego...