Znikające punkty

wiadomości: 8 rozmówcy: 3

Czy znów prowadzone są jakieś działania związane ze znikaniem punktów? W ciągu ostatnich dni zniknęło z mojego bilansu 2 x 8 punktów i 1 x 4 punkty.

Wycofane zostały trzy Panoramy dnia z 2013 r. (z 23 stycznia oraz 17 i 18 marca), w których błędny (i niemożliwy do naprawienia) wzorzec "poprawnego rozwiązania" wywoływał niepotrzebne zamieszanie.
Miłego dnia. :)

3 panoramy to jest 12 punktów. A zniknęło 20.

I dzisiaj znikło kolejne 8 punktów. Normalne jaja....

"Że słyszałbym głos z Litwy. - Jedźmy, nikt nie woła."

Wychodzi na to, że samo się tak zrobiło. Automat winien.

Krzyżówki uznane za błędne są i będą usuwane, co podyktowane jest dbałością o jakość naszych zadań.
Usunięte krzyżówki nie należały do zakresu rankingu najlepszych szaradzistów, więc w nim punktów Panu nie ubyło. Jeśli chodzi o maraton, to wierzę, iż kilka lub kilkanaście punktów nie robi dużej różnicy. Nie zamierzam odwodzić Pana od zbierania w nim punktów, jednak musi się Pan pogodzić z tym, iż od czasu do czasu część punktów zniknie.
Pozdrawiam i liczę na zrozumienie.

Oczywiście rozumiem i MUSZĘ się z tym pogodzić (czy chcę czy nie). Ale to jest MÓJ dorobek i w chwili kiedy rozwiązywałem nie były błędne. A teraz kogoś OŚWIECIŁO i znalazł błędy. Dzisiaj znowu 7 punktów diabli wzięli.