WYŚCIGI - biegnący czas

wiadomości: 2 rozmówcy: 1
 eds

....od jakiegoś tam momentu, może ze dwa miesiące, może trzy, kiedy rozwiązuję krzyżówki w tzw. "wyścigach", bardzo często, może co drugą partię, pokazywane są błędne czasy co do przebiegu gry.
Czas na rozwiązanie, wiadomo 5 minut, ukończę krzyżówkę np. w 2,20 minuty, u góry w narożniku bije licznik, że pozostało 2 minuty 40 sekund. I czekam, czekam, czekam. Krzyżówka ukończona, następna się uruchamia, a tam czasu pozostało do rozwiązanie nowej krzyżówki 3 minuty 50 sekund dajmy na to.
Gdybym wcześniej, po upływie np. wskazanych 2 min. 20 sekund, przy pozostałym czasie do rozwiązania np. 1 minuty 50 sekund odświeżył stronę przyciskiem F5, pojawia się inny czas , chyba prawdziwy do ukończenia zadania, będzie to już np. tylko 49 sekund.
Dlaczego? Czym są spowodowane te opóźnienia? Moja prędkość internetu, jest z pewnością wystarczająca, nie mam żadnych adblocków, a trzeba czuwać:
...skończysz rozwiązywać zadanie wcześniej, czuwaj, odświeżaj stronę F5 bo inaczej czas przeznaczony na rozwiązanie następnej krzyżówki będziesz miał krótszy, często średnio o co najmniej minutę.
.... Będę wdzięczny za udzielenie odpowiedzi żeby moja wyobraźnia nie była tylko podejrzeniem :)

 eds

No i nikt, i nic :) a może i dobrze?