test

wiadomości: 7 rozmówcy: 1

(yawn)(chuckle) (heidy) :-((puke)(clap)(f):-D(doh)(think)(rain)8-) (angry) (bow)(sun):-O(wasntme)(rofl) (tumbleweed) ;-)(party)(whew)(music);-((worry)(happy)(bandit) (:|(mm)(smirk)(tmi):-|(nerd)(nod)(coffee):-*:x(shake)(pi):-P (wave) (waiting) (cash):-$ (facepalm) (emo)(flex):^)(devil)(y)(^)|-)(angel)(n)(beer)|-((envy)(handshake)(d)(inlove)(wait) (highfive) \o/(hug)(h)(ninja) (yn) (makeup) (highfive) (*)(mooning)(bug)(u)(movie)(finger) (oliver) (punch)(e)

(yawn)(chuckle):-((puke)(clap)(f):-D(doh)(think)(rain)8-)(bow)(sun):-O(wasntme)(rofl);-)(party)(whew)(music);-((worry)(happy)(bandit) (:|(mm)(smirk)(tmi):-|(nerd)(nod)(coffee):-*:x(shake)(pi):-P(cash):-$(emo)(flex):^)(devil)(y)(^)|-)(angel)(n)(beer)|-((envy)(handshake)(d)(inlove)(wait)\o/(hug)(h)(ninja)(makeup)(*)(mooning)(bug)(u)(movie)(finger)(punch)(e)

O jakie ładne ruchome emotki.

Dla tych co nie potrafią: wystarczy wpisać odpowiedni kod i emotka jest animowana. (inlove) Zaznaczie sobie wszystkie emotki powyżej blokiem tak jak tekst i wklejcie gdzieś do notatnika czy textedit.

działa (party)

Znalazłem na forum w starych komentarzach. Może się przyda.

Pewnie odkryłem Amerykę po raz króryśtam, ale mam to w dupie, pokolenia na szaradzie się zmieniają i nikt nie uczy o animowanych emotikonkach.