rozwiaząnie alternatywne

wiadomości: 8 rozmówcy: 2

W komentarzu do krzyżówki Afiksowe 18 prosiłam o uznanie rozwiązania alternatywnego Nosale - http://pl.wikipedia.org/wiki/Nosale.
Nie mogę się doczekać zwrotu punktów.Dziękuję i pozdrawiam.

-magda53, przywołałaś złą podstawę do reklamacji.Tej wsi nie ma w encyklopedii PWN. Myślę, że będziesz miała szczęście i nosale będą i tak uznane bo są równie sympatyczne (dzięki swej inności), jak zaliczone już "wąsale".

dzejdi, ta wieś poza wdzięczną nazwą NOSALE posiada piękny dworek. Pierwsze wzmianki na jej temat pochodzą z XV wieku.
Pozdrawiam

*A w dworku mieszkał zły pan, który rozpijał pańszczyźniane chłopstwo i skwapliwie korzystał z "primae noctis".
*Obrazki wzruszające, ale nie zmienią one faktu, że Nosali nie ma w encyklopedii PWN a faceci i małpy z długimi nochalami są.
*Bardzo ciepło pozdrawiam.

dzejdi, to, że Nosale nie figurują w encyklopedii nie oznacza, że nie istnieją. Takim samym źródłem wiedzy są wikipedia. To zupełnie tak jak z Tobą. W encyklopedii Cię nie znajdę a faktycznie istniejesz i rozwiązujesz te krzyżówki. Pozdrowionka.

magda53, nie mów facetom że ich nie ma w encyklopedii bo zaraz się denerwują i coś wynajdują albo robią coś równie niemądrego a przysparzającego popularności;i wtedy dopiero wkoło jest wesoło.
A tak poważnie, to nigdzie nie napisałem, że Nosali nie ma, ale że nie powinny być uznane. Jeżeli będą, podobnie jak Ingrid to pozostaje usunąć warunek występowalności w encyklopedii PWN z winiet nad krzyżówkami i nie zawracać sobie i innym głowy jakimiś tam zasadami.
Jak zwykle bardzo ciepło pozdrawiam.
I dzięki za DOPING!Ale się będzie działo!

dzejdi,(Krzysztofie) w Encyklopedii ( jeszcze) Cię nie ma ale życzę Tobie, żebyś się tam znalazł jak najprędzej. Na brak popularności nie powinieneś narzekać. Spotykam(y) Cię tu każdego dnia (no i dobrze, bo bez Ciebie byłoby tu nudno).
Miłego dnia.

Nie mogę pogodzić się z decyzją Admina. Kolejny raz wracam do moich NOSALI. Powołuję się tym razem na SJP - nosal - człowiek z dużym nosem ( jest to liczba poj.), w liczbie mnogiej np. trzy nosale. Czy tym razem nosale zostaną potraktowane należycie ??
Pozdrawiam.