rankingi (strona 1/2)

wiadomości: 11 rozmówcy: 3
 Toja

Nie rozumiem dlaczego co pewien czas awansuję w rankingu chociaż dodaję niewiele punktów. Czy ktoś mi to wytłumaxzy?

Pewnie dlatego, że po 30 dniach odpadają ci zadania, w których miałeś błędy.

 Toja

Dziękuję za wiadomość, ale muszę jeszcze sprawdzić, jak to jest z punktami. Co to znaczy "odpadają ci zadania, w których miałaś błędy" W jakim sensie odpadają?

Codziennie są dodawane zadania. Do rankingu wlicza się zadania z ostatnich 30 dni. Codziennie więc z rankingu wypadają (nie są już liczone) te zadania, które były opublikowane wcześniej niż 30 dni temu. Prawdopodobnie w tych starszych zadaniach miałeś więcej błędów niż w nowszych, dlatego punktacja Ci się poprawiła. Pozdrawiam. Dorota.(Y)

 Toja

Chodzi mi przede wszystkim o ranking Maraton, gdzie się liczą zadania od początku mego uczestnictwa w naszej zabawie.

O, to przepraszam, nie mówiłam o maratonie. Może ktoś z adminów Ci odpowie. Jeszcze raz pozdrawiam i powodzenia.:)

Kiedy aktualni liderzy maratonu przekroczą metę - "znikają" z listy rankingowej.
Wtedy automatycznie my - nadal "biegnący" przesuwamy się wyżej.
Oczywiście wiele zależy od aktywności uczestników przed i za nami :)

 Toja

A jaka jest meta tego maratonu?

Nie mam pewności ale chyba 42195 punktów, tyle ile kilometrów ma maraton.

Dorotaosa - 42146.8 pkt. - tyle na ten moment ma osoba na pierwszym miejscu w rankingu maratonu, więc pewnie jest tak jak myślisz. Tylko ...miejże litość dla maratończyków, nie każ im obiegać globu w najszerszym miejscu :D
Pozdrawiam