ranking (strona 1/2)

wiadomości: 13 rozmówcy: 8
 BaJo

czy ktoś wie kiedy się zaczyna i kiedy kończy rankingowy miesiąc?

Miesiąc rankingowy trwa wciąż. Albo inaczej. On się codziennie kończy i codziennie zaczyna. Zadania publikowane dawniej niż 30 dni bedą zeń wypadać a wchodzić będą nowe.
Nasz ranking na razie wciąż się powiększa bo wystartował 8.03.2140. Nie minęło więc jeszcze 30 dni. A potem... Jak napisałem.
Pozdrawiam.

 BaJo

no to ciekawe!!!

Też się zastanawiałam, ile trwa na szaradzie "miesiąc" i jak się go ustala, i po co coś się odejmuje a coś tam dodaje - wszystko to ciekawie brzmi i przez to jest bardzo zagmatwane i pachnie "szwindelkiem", a może by po prostu zlikwidować ten ranking (chyba niepotrzebnie wprowadzony) i po problemie, Ciekawi mnie co sądzą o tym inni użytkownicy i czy mają podobne odczucie

Mnie także ten ranking nie odpowiada.Przecież tak naprawdę w niczym nie jest atrakcyjny i niczego nowego nie wnosi.Mnożą się tylko spekulacje.A ile trwa?Bez obrazy,ale według mnie ,może on trwać i "ruski miesiąc",a i tak pozostanie tylko zbędnym rankingiem,bez większego sensu powodzenia.
Pozdrawiam.

Rankingi są dla tych którzy lubią i potrzebują. Niech będą. Ja kiedyś spacerowałem po drabince.. a teraz mi się nie chce wcale;)

...jeśli tak to rzeczywiście niczego nie wnosi...
jest to po prostu zdublowany ranking ogólny...tylko po co???? Sądziłem że po zakończeniu miesiąca będzie lista tych którzy zdobyli największą liczbę punktów....licznik wyzerowany....i jedziemy od nowa...Może jednak lepiej wrócić do Turniejów....??

Ja już nic z tego nie rozumiem.
Dlaczego do rankingu wliczają się trzy krzyżówki z kolekcji KWADRATY-UZUPEŁNIANKI z 2008r.?
Dlaczego punkty za te zadania zbierają tylko Ci szaradziści, którzy jeszcze ich nie rozwiązali?
Coś tu jest "nie halo", to chyba jakaś pomyłka.
Proszę się temu przyjrzeć.
Pozdrawiam serdecznie.

Problem już nie istnieje.

Ok., dziękuję :-)