pytanie

wiadomości: 10 rozmówcy: 6

hej.czy wiecie może czy się da zresetować krzyżówki?

nie ma takiej możliwości - są to zasady gry obowiązujące wszystkich

Pozdrawiam

Nie wiem dlaczego w bloku krzyżówek nie ukazują mi się krzyżówki również te , które są już rozpoczęte? Do tej pory miałam wgląd w całość bloku , a teraz patrząc na wszystko , nie mam pojęcia , ile mi z nich zniknęło , ile jeszcze mi brakuje ? Powinny wszystkie krzyżówki ukazywać się w bloku , nieważne czy są wszystkie rozwiązane, po to właśnie sprawdza się blok , by mieć jasny ogląd własnej sytuacji.
Pozdrawiam :)

Po prawej masz możliwość różnych kombinacji ustawień.

Podpowiedz , proszę , jak wrócić do poprzedniego stanu , gdzie ukazywały się wszystkie krzyżówki w bloku , łącznie z zaczętymi? Możliwe , że coś nacisnęłam , namieszałam .

Mam nadzieję, że rozumiem problem.
Otóż. Wejdź w jakąkolwiek kolekcję krzyżówek. Powinnaś po prawej stronie ustawić takie kombinacje:
FILTROWANIE - WSZYSTKIE
SORTOWANIE - NAZWA
To podstawowa opcja. W przypadku dużych kolekcji możesz w FILTROWANIU ustawić opcję "bez rozwiązanych". Wtedy w miarę rozwiązywania będzie Ci ubywać zadań, które zakończysz. Aby zobaczyć znów wszystkie ponownie kliknij "wszystkie".

Dziękuję :)
O to mi właśnie chodziło .

Witam. Od paru dni mam następujący problem.
Po wyborze kolekcji krzyżówek, a następnie konkretnej krzyżówki, zamiast krzyżówki wyświetla się pusty szary prostokąt.
Wcześniej wszystko działało, a obecnie nie mogę wyświetlić żadnej krzyżówki. Co może być przyczyną? Proszę o radę.

Czasem mam podobnie.Wystarczy odświeżyć stronę i powinno być ok.

Odwołuję problem.
Zmieniłam przeglądarkę i pomogło.
Dziękuję za rady i serdecznie pozdrawiam :)