PUZZLE 06 (strona 1/2)

wiadomości: 15 rozmówcy: 5

Niniejszym wnoszę reklamację co do pionowego uzupełnienia u samej góry. Dlaczego KA oraz DA (albo też odwrotnie) ma być dobrze a odwrotnie źle? Namieszałam, ale celowo.

KA - DA - DA - KA... i bądź tu mądry!

Mario. Troche nie rozumiem pytania i reklamacji. Ma być przecież tak, żeby pasowało. A pasuje idąc od lewej do prawej: KA - DA. No przecież nie chce być inaczej. Z tego powodu w opisie jest prośba o dokładne sprawdzanie oraz wyraźne życzenia cierpliwości.
Chyba, że Twoja reklamacja ma jakiś ukryty, głębszy sens.

Nie, nie, nic ukrytego. Wyłożyłam kawę na ławę. Popatrz, założyłeś, że ma być KA -DA, a ja się pytam dlaczego nie może być DA - KA?
Przecież i tu, i tu zakończenia są z diagramu 02.

ASTONAUTDA i BALUSTRAKA? Oczywiście, że oba są dokończeniami, ale w opisie na samym wstępie jest zaznaczone, że "Puzzle" to JEDEN diagram. A ułożone przez Ciebie słowa nijak nie chcą się wpasować w język polski.

Wyjdę znowu na wazelinę, ale dodam, że bardzo mi przykro z powodu Twojego potknięcia.

Nie możemy się dogadać; jak najbardziej balustrada i astronautka. No i "wzięłam" DA oraz KA. A nie piszesz w jakiej kolejności mam wpisać potem te nieszczęsne KA i DA.

No w takiej, żeby pasowało po "złożeniu" w całość. Odrobinę to widać w zakładce 'Puzzle'. pomijając fakt, że miniaturki mają na dole odciętą jedną linijkę w poziomie, to i tak nieźle widać, gdzie pasuje KA a gdzie DA. Pięć komentarzy wyżej podaję poprawną kolejność od lewej do prawej.

Rzeczywiście, narozrabiałam jak pijany zając. Ale tak to już jest, jak się nie założy na nos okularów. A swoją drogą gratuluję pomysłu!
No i czekamy na zaś.
Pozdrawiam!

Rozumiem, że ciężko o okulary z trzema soczewkami. Zawsze któreś oko oszuka. :-)
Pozdrawiam.