Punktacja

wiadomości: 4 rozmówcy: 3

Witam.
W pewnym zadaniu jest słowo dziewięcio literowe.Popełniłem oczywisty błąd. Przypadkowo trzy litery były prawidłowe więc system zaliczył 60% kary niby wszystko ok ale idąc tym tropem,gdyby rozwiązanie miało dziesięć lub więcej liter i dziesięć byłby błędnych to punktów nie byłoby wcale.
Reasumując za zadanie rozwiązane bez jednego hasła dostajemy 0pkt.
Myślę że można by było spróbować to zmienić.
Pozdrawiam.

Zoltanie.
Pięć lat temu, na początku działania strony każdy błąd skutkował utratą 25% wartości punktowej.
Po jakimś czasie wszedł obecny system a punkty przeliczono wszystkim od nowa. Nie liczyłbym więc na kolejne zmiany.
Takie zasady obowiązują na tym portalu i należy je jeśli nie polubić to zaakceptować.
Pozdrawiam.

Kamilu.
Gdybym ich nie akceptował to bym nie korzystał ze strony.Myślę tylko że co innego jest zrobić dziesięć błędów w dziesięciu słowach a co innego w jednym.
Pozdrawiam.

Mylisz się zoltan9.Np. niektóre wsuwanki składają się tylko z 6-ciu wyrazów.Idąc Twoim tropem myślenia można wszystkie 6 wyrazów źle wpisać a i tak otrzymałoby się 40 % w prezencie...:)A takich zadań troszkę jest - chociażby rebusy.Nie tędy droga i moim zdaniem punktacja jest jak najbardziej prawidłowa.Pozdrawiam.