Psotka 07

wiadomości: 6 rozmówcy: 3

"A morwę też zmienimy na l.pojedynczą, tylko musimy dorobić możliwość takiej podmianki bez psucia dotychczasowych rozwiązań. Pozdrawiam."
Chciałbym tylko przypomnieć delikatniutko obietnicę Admina.Minął już miesiączek.

tak, pamiętam o tym. Ale jeszcze to potrwa - chcemy sprawę załatwić kompleksowo i robimy edytor dostępny dla wszystkich, w którym każdy będzie mógł stworzyć krzyżówkę. Załatwimy to tym edytorem

Dzięki to mnie zadowala!

Adminie,może nazwiesz mnie namolną (nie chcę tego nazwać dosadniej,ale bardziej adekwatnie)lecz coś nam obiecałeś w sprawie MORWA/MORWY. Wcale tego nie żądałam,ani nie prosiłam o to,ale skoro się zdeklarowałeś sam,to tym bardziej wypada dotrzymać obietnicy. Zatem raz w miesiącu postanowiłam się upominać o wypełnienie Twojej obietnicy.
Zatem minęły już dwa miesiączki. Pozdrawiam.

Mario, wciąż nie mamy technicznej możliwości zrobienia takiej zmiany.

Ponadto, zmiana słowa dla przyszłych rozwiązujących to jedno, a zwrot punktów po takiej zmianie to co innego. W tej chwili opis wyraźnie sugeruje liczbę mnogą, dlatego rozwiązanie z liczbą pojedynczą jest błędne i uznanie go stworzy groźny precedens.

Co nie zmienia faktu, że użycie przez nas w tym miejscu liczby mnogiej nie było szczęśliwe.

Dzięki za wyjaśnienie i ...odpuszczam Wam już.
Pozdrawiam!