problem

wiadomości: 9 rozmówcy: 3

dlaczego nie mogę dodać komentarza do żadnej krzyżówki?

Możesz dodać komentarz do krzyżówki, którą już rozwiązałaś (sprawdziliśmy - działa to). Dla krzyżówek, których nie zakończyłaś dodawanie i czytanie komentarzy zostało zablokowane, gdyż mogą one zawierać podpowiedzi dotyczące rozwiązania.

dlaczego nie chce mi pokazywać krzyżówek? nie wiem czy to problem u mnie czy u was, klikam na miniaturkę i ma się pokazać w dużym rozmiarze krzyżówka, ale się nie pokazuje chociaż pisze, że strona jest już całkiem załadowana.

ale to pewnie problem u mnie bo na maxthonie się pokazuje za to w firefoxie nie.

Napisz, proszę, o którą krzyżówkę chodzi.

tzn. nie sprawdzałem wszystkich, ale dla przykładu pierwsze z kolekcji łatwe-trudne, i przypominam że tylko w firefoxie ich nie pokazuje

właściwie to żadnej krzyżówki nie chce mi wyświetlać, a poza tym teraz również nie wyświetla tego zdjęcia na głównej stronie przy wiadomości Błędy w krzyżówkach. Nie wiem po której stronie jest problem, ale wcześniej było wszystko ok.

My takich problemów na Firefoksach nie zauważyliśmy. Jeśli inni szaradziści nie zgłoszą podobnego problemu, zaczniemy podejrzewać, że to być może coś z Twoim Firefoksem. Może spróbuj go przeinstalować?

dzięki, pomogło kompletne przeinstalowanie, musiałem wcześniej coś usunąć i dlatego nie działała poprawnie :)