Panorama dnia 25/02/2022

wiadomości: 9 rozmówcy: 7

Zabawne, system odebrał mi punkty za literówkę, a jednocześnie pokazał, że moja panorama była rozwiązana bezbłędnie. Pozdrawiam załogę szaradę i mam nadzieję, że to tylko taki mały chochlik internetowy, a nie większy systemowy problem.

Prześlij mi, proszę, zrzut ekranu z Twoim rozwiązaniem na adres: krynow2@gmail.com - sprawdzę co tam się zadziało.
Pozdrawiam.

Często mam tak, że ani funkcja "Pokaż miejsca najczęstszych błędów" ani funkcja "pokaż moje błędy" nie działa, może u Ciebie też jest to samo i dlatego nie pokazało Ci Twoich błędów?

Mnie też system pokazał1 pomyłkę,nie widzę jej.Pozdrawiam Halcia

Przepraszam ,system nie pokazał błędu.aleznalazlam.Jeszcze raz przepraszam

@kryno,

Przepraszam, ale nie potrafię zrobić zrzutu ekranu, bo nie mam Windowsa, tylko tablet marki Apple bez klawiatury. Sprawdziłam kratkę po kratce porównując, ale błędu nie widzę, więc nie chcę udowadniać swojej racji nie dając dowodów czarno na białym. Zresztą te pół punktu w górę, czy w dół nie mają dla mnie znaczenia, ja tylko melduję, że może więcej osób będzie miało ten problem.

Po komentarzach wyżej widzę, że to jakiś błąd w braku pokazania błędu. Zakładam, że ten błąd przeoczyłam. Możliwe, bo mam dość mały ekranik.

Dziękuję za zgłoszenie. Rzeczywiście był problem z "malowaniem na czerwono" - to niezamierzony skutek uboczny ostatnio wprowadzonych przez nas zmian. Już poprawiliśmy.

Co to dzisiaj dzieje się na szarada.net.? Nie mogę zakończyć żadnego zadania i wyrzuca mnie na stronę, której nie ma:-)

 BaJo

już kiedyś tak było , dawno temu strona 404,