panorama 084

wiadomości: 9 rozmówcy: 3

Panoramiczne - cykl bardzo udany, ale czy jest możliwe, by nie było ani jednego poprawnego rozwiązania ( przy 32 zakończonych) w "panorama 084". Myślę, że dotyczy to wpisów w lewym rogu - też na nim zastopowałam. Może potrzeba zmiany haseł.

Coś jest nie tak skrzyżowanie wody z klubem z Rybnika.

Jest tyle panoram, a Wy się uwzięliście na tę z błędem. Będzie wycofana. Zrobibym to sam, ale nie mam takiej mocy sprawczej. Nie można jej poprawnie rozwiązać, gdyż wymaga (niewielkiej zresztą) korekty. Oczywiście jest klub ROW, a nie RÓW i są WYKOPY. Śpijcie spokojnie.

Dzięki za informację ale tylko niewielka korekta hasła z ROW na np. "melioracyjny" lub "wodny" i będzie OK, a to przecież moderator może. Pozdrawiam

Nie mogę, bo jest zbyt wiele błędnych zakończeń, a wzorzec jest zupełnie inny niż myślisz. To nie jest błąd ROW/RÓW i obawiam się możliwych perturbacji na serwerze. Bezpieczniej będzie poprawić diagram, ale jeśli Pryma lub System zdecydują inaczej...

Dzięki, zostawiam wobec tego nie zakończoną i zaczekam na rozwiązanie problemu.

Co zostało poprawione, że jest jedno poprawne rozwiązanie i to przez moderatora

Nic nie zostało poprawione, bo nie mogło być. Żeby zrobić wpis pod krzyżówką musiałem ją zakończyć, przy okazji testując błąd. Krzyżówka do usunięcia.

Sorry.