Ograniczone miejsce?

wiadomości: 10 rozmówcy: 4
 sted

Dlaczego w forum jest określona ilość miejsca na wpis i wpisy zbyt długie nachodzą na następne wpisy?

Możesz podać link do wątku z takimi wpisami?

 sted

hmm. Na innym komputerze robiło się tak na przykład z wpisami w temacie Rebusy szarady itp. Na tym jest OK. Czy to zależy od rozdzielczości czy od czegoś innego?

Nie powinno zależeć od niczego. Jeśli dysponujesz taką konfiguracją komputera, na której opisane przez Ciebie zachowanie jest powtarzalne (sprawdź jeszcze dla pewności kilka razy), to wpisz tutaj wszystkie dane (system operacyjny, przeglądarka).

 bone

Jeśli chodzi o drobne niedociągnięcia to występują podczas oglądania strony pod Operą.

Szczegóły:
Opera
Wersja 9.27
Kompilacja 8841
Ustawienia standardowe

1. Podczas przeglądania kolekcji pod linkiem http://szarada.net/krzyzowki/kolekcje/ w miejscu gdzie powinno pisać:
Kwadraty - uzupełnianki 27/27
jest:
Kwadraty - uzupełnianki 27/

I tak przy wszystkich kolekcjach oprócz najmniejszej, przekrętek, gdzie wyświetla prawidłowo 8/8. Chyba po prostu brakuje miejsca, bo w kodzie źródłowym jest ok.

2. System oceniania i trudność krzyżówki. Rozumiem, że liczba odpowiadającej gwiazdce powinna się pojawiać po najechaniu na nią, w operze jest ona widoczna cały czas.

I to chyba wszystkie te co się najbardziej rzucają w oczy.

Niestety nie dysponujemy czasem pozwalającym na testowanie funkcjonalności na wszystkich przeglądarkach. Zapewniamy wsparcie dla Firefoksa i Internet Explorera. Pozostałe przypadki (w tym mój ulubiony elinks) są pomijane. Być może w przyszłości będziemy dysponowali zespołem na tyle dużym i na tyle dużymi środkami finansowymi, aby zapewnić bezbłędne działania dla każdej z rozwijanych obecnie przeglądarek.

 bone

Jeśli ustawicie większą szerokość w klasie (crossword.css)collection.value(przy 40px jest jak najbardziej ok) to wartości będą wyświetlane prawidłowo pod Operą, a na innych przeglądarkach nie będa wychodzić poza ramkę.
Będę wdzięczny jak poprawicie :)

Jeśli rzeczywiście nie zepsuje to niczego pod FF i IE to poprawimy.

Błąd opisany przez steda występuję także u mnie na IE7. W Firefoksie jest już wszystko w porządku. W IE7 każdy kolejny wpis na forum umieszczany jest zawsze w takim samym obszarze (chodzi mi o rozmiar) bez względu na to, jak długą wpisało się wiadomość.

Coś podobnego występuje także pod rozwiązywaną krzyżówką w sekcji: 'Autorzy opisów » Pokaż/Ukryj szczegółowy raport'.