Nowa punktacja

wiadomości: 5 rozmówcy: 5

Nie wiem,czy nie doczytałam do końca,ale wiele krzyżówek wypełnionych poprawnie w 100 % oceniono mi na 0 pkt.Niech się wreszcie wypowie Moderator,gdyż nie mam pojęcia,co sie dzieje.Odechciewa mi się "walczyć" o O pkt.Ciekawe,jak to jest u innych?

To taka "innowacja" admina.
Wdrożona w celu zwiększenia atrakcyjności serwisu: pomęczyć się, rozwiązać... i nic z tego nie mieć. Ot, atrakcja! Widać admin też lubi pracować za friko.
W każdym razie odkąd wprowadzono tę "atrakcję" zaglądam tu znacznie rzadziej, niż kiedyś. Chyba o to chodziło - żeby ruch był mniejszy.

Pozdrawiam i życzę jeszcze wielu równie "genialnych" pomysłów, a może będzie tu pusto...

Wychodzi kto lubi rozwiązywać krzyżówki a kto MUSI coś z tego MIEĆ. Odwieczne pytanie: mieć czy być?
Ludzie! Mi się to też nie podobało, ale po pierwsze - to tylko jakieś 5% diagramów, a po drugie - niech początkujący mają szansę się wprawić. Nie każdy jest alfą i ROMEĄ jak ja na przykład.

na pocieszenie: warto rozwiązywać "zerówki" - może za jakiś czas znów zmieni się punktacja i coś za nie wpadnie?;)

Też nie wiedziałam o co się rozchodzi z tym że nie ma pkt za niektóre krzyżówki...

Wgl to czemu zmieniono punktacje?? Teraz jest beznadziejnie bo np. za małą krzyżówkę panoramiczną lub jakąś hebrajską dostaje się tyle samo pkt co za dużą panoramiczną. Wg mnie to trochę nieprzemyślane jest punktowanie.

Pozdr :)