maraton

wiadomości: 9 rozmówcy: 5

Jak kończy się maraton? Czy można to zrobić w dowolnym momencie?

Jeszcze jakieś 5000 krzyżówek do rozwiązania (średnio po 4 pkt) i koniec maratonu. Fanfary, ani podium do medalowania nie są przewidziane.

Dzięki

Właśnie skończyłam maraton, ale chcę rozpocząć następny. Nie wiem tylko, jak mogę to zrobić, bo nigdzie nie znalazłam info na ten temat. Zakładanie nowego konta, loginu i hasła nie interesuje mnie zupełnie. Są jakieś inne opcje? pozdrawiam.

Następnego maratonu nie ma, rozwiązujesz dalej, a punkty są dodawane do wcześniej uzyskanych. Ja mam już ponad 100000.

rysant, dzięki serdeczne za odpowiedź. Przy okazji gratuluję Ci tych 100 tysięcy zebranych punktów. Imponujące(clap)! Ciekawa jestem, ile lat zajęła Ci ta imponująca zbiórka?
A przy okazji mam do Ciebie pytanie: nie wiesz czasem, jak można sprawdzić swój staż na tym portalu? Też nigdzie się nie doszukałam żadnej wzmianki na ten temat. Może taka informacja jest gdzieś ukryta w koncie użytkownika, tylko ja nie umiem jej wyszukać? Znajomi, którym Was polecam, pytają mnie jak długo tu goszczę, a ja operuję przybliżonymi datami, bo...zajęta zadaniami straciłam poczucie upływającego czasu.

@Arimka: Wejdź w zakładkę "Zakończone" na najwcześniejszą stronę. Każde zadanie ma datę zamknięcia, więc pierwsze też. Ja tak sprawdziłam swój staż wczoraj. Pozdrawiam!

A swoją drogą szkoda, że Admini nie przewidzieli możliwości naliczania kolejnego maratonu. Skoro można naliczać Szaradzistę dnia, to chyba można też i maraton. Gratuluję wszystkim, którzy już drugi zakończyli i są dawno w trakcie "przebiegania" trzeciego. Uważam, że kolejny znaczek powinien się pojawić.

@LeoniaB - dzięki serdeczne za podpowiedź(F)(F)(F). Jestem tego samego zdania, co Ty. Maratony przecież mogłyby być numerowane. Poza tym: pierwszy maraton - obowiązkowy, a następne - dobrowolne. Fizycznym maratończykom nikt z organizatorów nie ogranicza przecież uczestnictwa do jednego maratonu, prawda? Pozdrawiam serdecznie:-)