Mam dylemat (dot. krzyżówki z dn. 2009-04-20)

wiadomości: 4 rozmówcy: 2

Ogłaszam krucjatę (w sensie - "W przenośni terminem krucjata określa się współcześnie także wszelką społeczną działalność zaradczą przedsiębraną z zapałem i entuzjazmem" - bardzo mi się ta definicja podoba). W żaden sposób nie mogę dojść, co może być nie tak w jednym z haseł. Najprostsze rozwiązanie, najszybciej przychodzące do głowy nie pasuje ze względu na konieczność użycia w odpowiedzi liczby mnogiej, podczas gdy zapytanie wyraźnie występuje w pojedyńczej. Czy to błąd maszyny czy podstępne działanie człowieka ? Widzę, że z tą konkretną szaradą problemy ma sporo osób. Może więc przyłączycie się i wspólnie pokażemy na co nas stać ?
PS. Do rozwiązanie hasła "użyłem" już wszystkich znajomych będących wysokimi oficerami WP (najczęściej na emeryturze -już) ale i "trepy" nie dali rady.

*

Nie trzeba było szukać pomocy oficerów,należało wpisać "te" odpowiedź,która pierwsza przyszła Ci do głowy. Tak zrobiłam i okazało się dobrze. Dopiero jak zacząłeś dywagować nad tymi liczbami,to stwierdziłam,że masz świętą rację! Ale ileż rzeczy robimy nie zastanawiając się i... bardzo dobrze!

Czy (i kiedy ?) Szanowny Admin zmieni "STARCIE między oddziałami" na "STARCIA między oddziałami" ?
PS. Jak widzę zdolności do prowadzenia krucjat mam dość skromne ( a tak się dobrze zapowiadałem jako dziecko )