Lokata w kolekcji krzyżówek

wiadomości: 3 rozmówcy: 2

Proszę o wyjaśnienie ,od czego zależy kolejność zajmowanych miejsc w pierwszej 30-ce.Wczoraj po rozwiązaniu całej kolekcji byłam pierwsza- przy czterech poprawnych rozwiązaniach.Dzisiaj jestem już 31.Dlaczego nie jest zachowywana kolejność tak jak w pierwszej dziesiątce.

Niusiu, pod kolekcjami publikowana jest losowo tylko trzydziestka osób, które rozwiązały wszystkie zadania bez błędów. Jeśli ktoś do tej grupy się nie zmieścił, widnieje na pozycji 31. A skoro „losowo”, to za każdym razem Twoja pozycja może się zmieniać. Nie ma znaczenia termin i czas ukończenia kolekcji. Każdy ma szansę ujrzenia swojego nicku na liście najlepszych, o ile nie popełnił błędów.
Jeśli w którejś z kolekcji użytkownicy nie zdobyli pełnej puli, wtedy lista publikowana jest w kolejności uzależnionej od liczby zdobytych punktów.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Dziękuję za odpowiedź.Z tego wynika,że dla mnie los nie jest łaskawy.Nie widzę się na liście chyba ani jednej kolekcji,a w kilkunastu mam pełną liczbę punktów za bezbłędne rozwiązanie.Pozdrawiam serdecznie.