krzyżówki dnia

wiadomości: 6 rozmówcy: 2

mam pytanko. czy jest jakaś możliwość rozwiązania wcześniejszych krzyżówek dnia czy niestety trzeba się ograniczyć tylko do tych kilku wstecz?

właśnie odnalazłam na forum linki do krzyżówek dnia od maja do sierpnia, tylko września mi brakuje. ale mam kolejny problem - krzyżówki ukryte i specjalne. Do tej pory znalazłam tylko po jednej z nich. jakby mi ktoś mógł tak delikatnie podpowiedziec to bylabym wdzieczna. a tak na marginesie to muszą być nieźle pochomikowane bo przewertowalam caly poradnik i część forum i mam tylko 2. Pozdrawiam wytrwałych szaradzistów :)

Monimoni, wejdź na Hyde Park.Tam na pasku aktualności(zielony z prawej)są jeszcze wejścia do mojej korespondencji z Ginni i Danutagoleb.Coś tam na pewno znajdziesz "na już" a resztą zajmiemy się później.
Co do ukrytych to też jest dużo korespondencji, która nie wymaga uzupełnień.Trzeba tylko do niej dotrzeć, a Specjalne leżą na wyciągnięcie ręki.Jakby co, to służę pomocą. Pozdrawiam.

Dziękuję dzejdi. w razie wątpliwości zgłoszę się jeszcze do ciebie :)

ech... taka ze mnie poszukiwaczka "zaginionych szarad" jak i grzybiarka - moge grzyba rozdeptać a i tak nie zauważę... przeglądając forum widzę, że bardzo wielu ludziom dość szybko udaje zię znależć ukryte krzyżówki a ja pewnie gdzieś krążę w koło nich i nie widzę :) ale ja nie jestem z tych, co to się szybko poddają :)) wyruszam więc w dalsze poszukiwania!

rzeczywiście krzyżówki specjalne są na wyciągnięcie ręki i prawie wszystkie obok siebie. jeszcze tylko poszukam ukrytych. znalazłam jak na razie kilka wskazówek i postaram się nimi pokierować..