Krzyżówka z dnia 23.02.09

wiadomości: 5 rozmówcy: 3

Ponieważ widzę tylko urywki komentarzy -domyślam się, że chodzi o hasło które wpisałam kiedyś do słownika - KUPROR - złoto amerykańskie.Sama nie rozwiązałam dzisiejszej krzyżówki ponieważ z układu liter wynika, że gdzieś jest błąd. Jeżeli prawidłowo wpiszę KUPROR - to poziomo ADORATUR . Ponieważ Admini nie ujawniają słownika nie mogę sprawdzić poprawności hasła -sprawdziłam jedynie u siebie w słowniku "Rozrywki" i winno być KUPROR.Z praktyki wiem, że hasła wpisywane do słownika były z reguły sprawdzane przez Admin.Jeżeli to ja popełniłam błąd literowy przez co będzie musiała być usunięta krzyżówka to z góry wszystkich szaradzistów bardzo przepraszam.

Szanowni Admini proszę o szybką reakcję na powyższe aby zaoszczędzić nerwów kolegom i koleżankom.

 BaJo

Szybko zareagowałaś, Faktycznie wystąpił tu chyba błąd. Szkoda , bo krzyżówka ładna.

Sa tacy odwazni co puscili rozwiazanie. Ja czekam, bo nie tylko krzyzowki adoruje. Nie uzywam polskich znakow bo w tym momencie nie mam takiej mozliwosci.

 BaJo

Ponieważ nie ma decyzji co do tej krzyżówki,proponuję zrobic Zgaduj-Zgadule:KTÓRY BŁĄD LEPSZY?
ADORATUR czy KOPROR ?
od razu opowiadam się za ADORATUREM ,bo KUPROR to i tak obce słowo i czy tak czy tak to brzmi obco.
Adminie wybacz żarty ,ale i tak wszyscy wiemy ,że NIE MYLI SIĘ TYLKO TEN CO NIC NIE ROBI, ale odezwij się prosimy :)!!!!!!!!!!!