Krzyżówka dnia z 11 czerwca (informatyka)

wiadomości: 6 rozmówcy: 5

Myślałem, że jest dobry z informatyki. W końcu skończyłem nawet takie studia, ale do dzisiaj nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na hasło: "język zapytań do bazy danych". O co właściwie chodzi? O nazwę jakiegoś konkretnego języka czy na przykład o inną nazwę stosowaną zamiennie? Mógłbym prosić o jakieś wskazówki? Nie chodzi mi jednak o podanie końcowego rozwiązania.

Ha - faktycznie. Trudne to było, chyba aż za bardzo. Język zapytań o którym mowa stosowany jest w przypadku dedukcyjnych baz danych. A to z kolei nawet na studiach informatycznych jest zazwyczaj przedmiotem do wyboru.

witaj!!!

odpowiedz znajdziesz w:

Przeczytaj starsze wiadomości »

na stronie głównej - czytaj stare wiadomości.

Pozdro.

Podpowiedź "dedukcyjne bazy danych" pomogła, więc już nie sprawdzałem starszych wiadomości. Wielkie dzięki dla Was obu za te podpowiedzi :)

Rzeczywiście na studiach nic nie miałem o takich bazach, stąd te problemy. A może nie uważałem na wykładach :P

a co mają mówić starsze panie? Dla mnie ta krzyżówka to czarna magia. :O(

Akurat starsze panie sobie świetnie poradziły i zarobiły 100% punktów.I to same,bez pomocy kogokolwiek. A to,że nic z tego nie pojęły,to już inna bajka.
Poza tym zawsze ma się pod ręką dorosłego syna,sąsiada...
Cofam wyraz "dorosłego";małolaty są akurat w tych klockach dużo lepsze od dorosłych.