Krzyżówka "Bramkarze"

wiadomości: 7 rozmówcy: 5

Nadal uważam,że opis hasła dotyczącego "angielskiego bramkarza w żółtej bluzie" nie jest jednoznaczne,jeżeli chodzi o Gordona BANKSA.W opisie nie było słowa -legendarny-które to jednoznacznie wskazywało by na daną postać. David JAMES reprezentant ANGLII- wybrany najlepszym bramkarzem angielskim sezonu 2007/2008 też grywa w żółtej bluzie. Proszę to przeanalizować i skorygować punktację a opis proponuję poprawić i dopisać słowo "legendarny".

Popieram w całej szerokości i długości

Dziwi mnie brak stanowiska w spornej kwestii "bramkarza w żółtej koszulce" /proszę zwrócić uwagę na komentarze oraz na ilość poprawnych rozwiązań/.Po raz kolejny powtórzę:w kwestii nazwisk - a szczególnie sportowców proponuję precyzyjne ukierunkowanie,ponieważ powstają niedomówienia.W żółtej koszulce może grać każdy bramkarz.O Banksie słyszeli miłośnicy piłki nożnej ,a i to nie wszyscy lub podeszli wiekiem ,nie obrażając nikogo.Proszę zweryfikować swoje stanowisko i zastosować alternatywne rozwiąznie.

Dobrze piszesz.

Ja również się z tym zgadzam!

Coż, skoro tak Wam zależy - uznaję.
Choć osobiście nie do końca się zgadzam z argumentacją. Krzyżówka była poświęcona bramkarzom. Opis wyraźnie mówił o żółtej bluzie i to powinno dać do myślenia. Argumentacja, że "każdemu zdarza się grywać w żółtej bluzie" neguje całkowicie wartość informacyjną tego fragmentu zagadki.

Dzięki za przychylenie się do naszych próśb o skorygowanie punktacji.Na koniec jednak wrzucę kamyczek-nie argumentowałem ,że "każdemu zdarza się grywać w żółtej koszulce" tylko KAŻDY BRAMKARZ MOŻE GRAĆ W ŻÓŁTEJ KOSZULCE. A to w przypadku kategorii "Bramkarze" daje duże pole do popisu /co prawda tylko w przypadku angielskich bramkarzy/.