kontakty

wiadomości: 7 rozmówcy: 4

Chciałabym dowiedzieć się,jak "pogadać"z innymi szaradzistami w trakcie rozwiązywania.Czy to odbywa się jednocześnie?Gdzie kliknąć?Jestem sama,nie mam się do kogo odezwać.Może Maria mi pomoże,często pisze.Niech w końcu ktoś się tym zainteresuje,bo Szaradę,net to nie obchodzi.

Witam
ja też nie wiem jak pogadać w trakcie rozwiązywania , może ktoś podpowie?

Moi Drodzy; Mario48, rholy i pozostali. Otóż już gdzieś napisałam, że jeżeli chcecie nawiązać jakiś kontakt z pozostałymi szaradzistami, to należy podać swojego maila. Wtedy też przyjaźń rozkwitnie, albo też i nie.
Mój maile jest od pierwszego dnia bycia na forum jawny; kto chce, to pisze do mnie, a z niektórymi wymieniłam już nawet nr telefonu i GG. W tej chwili wydaje mi się, że jest jedyny możliwy sposób. Kto opatentował jakiś inny, to niech się podzieli swoim odkryciem.
Zapomniałam dodać, że z jedną z Szacownych Szaradzistek już się naocznie spotkałam, a w przyszłą środę zapowiedział swoją wizytę kolejny Sz.Sz.; jak będzie wracał z Bieszczad.

Witam
dzięki Maria, już wpisuję swój e-mail do profilu, a przy "okazji" to czy piękne, popularne kwiaty cebulowe to azaralia?
pozdrawiam

Witam Robercie.
Cieszę się, że jesteś kolejnym z Szaradzistów, który się "ujawnił". Nie ma wtedy takiej anonimowości i jakby co, to można skomentować, czy napisać pewne rzeczy bezpośrednio.
Nie wiem skąd wziąłeś azaralie; jest to AZALIA.
Pozdrawiam.

Oooo to ja też wpiszę swoje gg ^^

Moi Drodzy.
Moje powyższe wpisy ostatnio mocno się już zdezaktualizowały.
PT Admini od jakiegoś czasu udostępnili nam opcję "poczty", z której możemy korzystać do woli. Zatem nr gg jak również e-maile nie są już konieczne w naszych profilach. Ale jak ktoś chce...

Zatem pozdrawiam, Maria.