komentarze

wiadomości: 7 rozmówcy: 7

Kiedy z powodu awarii wszyscy mogli zobaczyć "A gdzież to ja jestem?", to może ktos z adm. mi wyjaśni dlaczego ja widzę to zawsze przy usiłowaniu wysłania komentarza po rozwiązanej krzyżówce. Nie jest to moje pierwsze zapytanie i nie ukrywam,że czuję się zlekceważona brakiem odpowiedzi.

Dziś po raz pierwszy pojawiło się u mnie "A gdzież to ja jestem",ale za to przy różnych okazjach.I pojawia się nadal. Czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi? Przeczytałam,że pojawiało się u innych użytkowników podczas awarii serwera. Ja dopiero teraz mam wątpliwą przyjemność zapoznać się z uciążliwością tego pojawiającego się pytania.Co należy zrobić,żeby swobodnie korzystać z Szarada.net?

to samo jest u mnie ale niestety nic sobie z tego nie robi szarada.net

Dziś rano przeprowadzaliśmy prace modernizacyjne i przez to krzyżówki były przez jakiś czas niedostępne. Już wszystko działa, przepraszamy za niedogodności.

Anagramówka 1052 w dniu 28-01-2018 proszę o uznanie alternatywy karolka, koralka i zwrot punktów.

mi też

Proszę o udzielenie mi informacji dlaczego tak często trzeba się logować ,i tak trudno się zalogować ponownie?Dzisiaj chyba ze 30 razy się logowałam i przez fb i wpisując hasło i nie przechodziłam dalej????????Dziękuję za udzielenie mi informacji!