klawiatura na ekranie

wiadomości: 9 rozmówcy: 6

Powiększenie obrazu powoduje pojawienie się na ekranie klawiatury, której trudno się pozbyć. Efekt zupełnie niepotrzebny i denerwujący. Czy i jak można się od tego uwolnić?

 xlow

Czy może mi ktoś doradzić jak w systemie "Excel" można wpisać w jedną kratkę diagramu dwie oddzielne cyfry? Jak wpisuję jedną i zmieniam położenie, to zmienia mi się tylko pierwsza.
Prosiłbym o wskazówki krok po kroku.

Co z tą klawiaturą,można ją usunąć czy nie?

Co z tą klawiaturą,można ją usunąć czy nie?Może ktoś odpowiedzieć?

Klawiatura pokazuje się automatycznie na małych ekranach - w założeniu komórek i tabletów. Wtedy faktycznie nie da się jej usunąć, bo zakładamy, że jest nieodzowna. Skamin1, napisz proszę jakiego urządzenia używasz i jaka jest na nim rozdzielczość ekranu. Dzięki temu będziemy mieli jasność, czy to jakiś błąd w założeniach, czy też może coś nie działa tak, jak zostało zaprojektowane.

Laptop Lenovo 15 cali,rozdzielczość 1366x768

jeder caly problem to zoom w przegladarce(czy jak to po polsku)trzeba po prostu w przegladarce zmniejszyc i problem zniknie;nie wiem jaka masz przegladarke klikasz w Menu zoom i zmiejszasz;powiekszanie czy zmniejszanie tu na stronie nic nie da;pozdrawiam

Dziękuję ,pomogło jest już OK

Nic nie daje zmniejszanie, korzystam z laptopa i było dobrze, nagle pojawiła sie klawiatura, której nie daje się usunąć.