hasło zostań w domu

wiadomości: 8 rozmówcy: 7

Skoro jest hasło takie j.w. czy można prosić o możliwie jak największe zwiększenie ilości zadań, wiem że to nie jest łatwe, ale człowiek zabija w ten sposób czas i nie bierze udziału w dyskusjach, które mogą być czasami zarzewiem do awantur. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich. Mając powyższe pod uwagę bardzo proszę o uwzględnienie mojego pomysłu /postulat byłoby zbyt poważnie.
Serdeczne pozdrowienia.

A to nie masz co robić w domu?

 oona

Zostalim w domu i się nudzim, bo godz. 14 minęła. Czekamy na zadanka.

 Toja

Popieram prośbę o zwiększenie ilości zadań. Jeżeli jest się samotnym, nie ma dzieci, którymi trzeba się zajmować, to czasu jest aż nad to dużo. Stąd prośba.

Kochani, szarada.net to "23222 krzyżówki w 405 kolekcjach", więc jest co rozwiązywać;) No chyba, że już wszystkie ogarnęliście:)

@stach57 - ja już ogarnęłam wszystkie i przyzwyczaiłam się do zadań na szarada.net. Ze względu na ich ograniczoną liczbę wróciłam do "Rozrywki" i do "Jolek" w formie papierowej. Pozdrawiam wszystkich szaradzistów w tych trudnych dla nas chwilach:-) Nie dajmy się wirusom;)

To gratuluję Tobie i innym, którzy już wszystkie krzyżówki rozwiązali(bow)(F) Ja jestem przy was daleko w polu(rofl)

jeszcze troche mi zostalo....ale coraz mniej... przygoda z szarada.net zaczela sie dla mnie w 2013 roku,gdy z powodu ciezkiego zlamania nogi zostalam uziemiona w domu na 11cie miesiecy...wtedy nie moglam sama sie poruszac bo wozek inwalidzki tez musial pchac KTOS...to byly ciezkie czasy dla mnie ale znalazlam Was...pomogliscie mi wtedy i pomagacie dzis DZIEKUJE...dziekuje tez fajnym ludziom,ktorzy tu sa...ich komentarzom ktore czesto sa przezabawne....jestescie takim promykiem slonca w moim zyciu