gdzie jest 29 krzyżówek?

wiadomości: 8 rozmówcy: 5

Rozwiązałam 712, 2 mam zaczęte a wydaje mi się,że rozwiązałam wszystkie.

Niektóre są poukrywane. Np. krzyżówki dnia na najbliższe dni (w tej chwili przygotowane mamy do końca czerwca).

Dajcie,proszę,wskazówki jak znaleźć ukryte krzyżówki.Jestem początkującym internautą,nie potrafię poruszać się po internecie jak inni,starzy "wyjadacze",którzy urodzili się z palcami na klawiaturze.Zainteresowałam sie internetem 3 miesiące temu.Dajcie szansę również emerytom.Przeszukałam wszystko,co możliwe na miarę swoich umiejętności,ale nie umiem znaleźć ukrytych krzyżówek.Jestem w rankingu na 14 miejscu, a nie mam krzyżówek,żeby móc przesunąć się do przodu,bliżej czołówki.Pozdrawiam-Mirkmark

Te 29 - to rozumiem,że krzyżówki dzienne do końca czerwca. Czy można je gdzieś znaleźć wcześniej?

@eliza - nie można, gdyż zepsułoby to całą zabawę z oczekiwaniem na kolejną krzyżówkę.

@mirkmark - proszę przeczytać komentarze do wpisu o ukrytych krzyżówkach. One powinny Pana naprowadzić na cel.

.. a raczej Panią :)

No tak. Przepraszam, biję się w piersi posypując głowę popiołem i wyznaczam sobie pokutę w postaci dostarczania jeszcze lepszych i ciekawszych krzyżówek :)

 kf55

matko jakie wymagania...:D