Dziadostwo

wiadomości: 3 rozmówcy: 2

Zgłaszanie błędów

Dużo błędów u Was, w tych krzyżówkach...
Skąd, niewiele. Właściwie - dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować ich liczbę.
Taaak... Ale ja znalazłem jeden. Komu o tym powiedzieć?
Nam, rzecz jasna :) Zgłoś błąd na forum, na pewno się do niego ustosunkujemy. Jeśli to rzeczywiście będzie błąd, postaramy się go jak najszybciej usunąć.
To na pewno jest błąd.
W porządku. Zgłoś w odpowiedniej sekcji forum i już sprawdzamy.
O - mam ciekawy przypadek. Wpisałem do krzyżówki słówko dobrze, a tu obcięte punkty. Podejrzewam, że wy mieliście na myśli inny sposób pisowni.
Opisz to w specjalnej części forum, poświęconej alternatywnym rozwiązaniom. Zapewne masz rację - wtedy dodamy alternatywne rozwiązanie i odzyskasz punkty.
A jeśli nie uznacie mojego sposobu pisowni? Bo chyba zrobiłem błąd ortograficzny... Ale przecież hasło odgadłem!
Przykro nam. Zrobiłeś błąd, za który strata punktów jest uzasadniona. Jakiś rygor musimy zachować.

Tak wygląda regulamin. 1630. Pod wspólnym określeniem. Jedno z określeń: wydziela silny zapach: A.O.A.
Litery AOA potrzebna do haseł. Ajowan to aromatyczna przyprawa. Zgłaszałem alternatywę kilka razy. Gdzie mam szukać sprawiedliwości? W sądzie? Po co te głupie regulaminy? No chyba, że dziadostwo tu panuje pełną gębą to spróbuję się do tego przyzwyczaić. Aczkolwiek mój imperatyw kłoci się z tym i nakazuje mi walczyć ze złem.

Treści, które zacytowałeś, to poradnik, który powstał 10 lat temu, na samym początku serwisu. Przez ten czas sporo się zmieniło, zarówno w samych krzyżówkach (jest zdecydowanie mniej błędów), jak i w naszym podejściu do alternatyw - teraz dokładamy starań, aby je wyeliminować. Postaramy się jak najszybciej przejrzeć i zaktualizować poradniki, przyznaję, że fakt ich nieuaktualnienia to rzeczywiście "dziadostwo" z naszej strony, które wypada naprawić.

Dziękuję.