Czy można być nieuczciwym?

wiadomości: 4 rozmówcy: 3

Witam.
Zakładam dwa konta. Jedno "zyx" a drugie np. "xyz". Na jednym koncie, np. "zyx" wpisuję do zadania byle głupoty i sprawdzam. Dla porównania wyskakuje również prawidłowe rozwiązanie. Prawidłowe rozwiązanie przepisuję na drugie konto "xyz". Tym sposobem na koncie "xyz" będę bezbłędny. Czy tak się da?
Pozdrawiam.

 eMMa

Poczytaj w dziale "Poradniki" - "Sprawdzenie rozwiązania", po wpisaniu "głupot" nie "wyskoczy" prawidłowe rozwiązanie, więc pewnie się nie da :)
Jest tu kilka osób którym długo udaje się być bezbłędnymi w rankingu miesięcznym, ale to naprawdę wymaga wielkiej uwagi, sprawdzania, sprawdzania i jeszcze raz - sprawdzania tego co wpisze się w diagram.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w uczciwej rywalizacji.

Prawidłowe rozwiązanie pojawia się tylko w przypadku tylko tych "mniej ważnych" zadań - starych lub prostych (niskopunktowanych). Dla tych, które rzeczywiście decydują o kolejności w rankingu najlepszych szaradzistów, w ogóle się ono nie pojawia. Owszem, podany sposób pozwoliłby uciułać nieco punktów na prostych zadaniach (panoramach), ale nie pozwoli na "ogranie systemu" i wskoczenia na wysokie pozycje rankingowe.

Dzięki za odpowiedzi. Jeśli tak jest jak piszecie to bardzo dobrze. Jestem tu od niedawna i z nikim nie rywalizuję. Krzyżówki i łamigłówki rozwiązuję dla własnej przyjemności. Tym, którzy rywalizują życzę sukcesów.
Pozdrawiam.