brak mozliwości logowania na Operze

wiadomości: 9 rozmówcy: 5
 eMMa

Dziś, od rana, kiedy próbuję się zalogować przez Operę po wpisaniu loginu i hasła - obydwa znikają, nic się nie dzieję, brak jakiegokolwiek komunikatu, pozostaję niezalogowana. Można coś na to poradzić? Teraz zalogowałam się przez Firefox - bez problemu, ale wolałabym, jak dotychczas, logować się przez Operę.

Mi czasami się tak dzieje w Chrome, wtedy pomaga wyczyszczenie danych przeglądania, w tym: plików cookie, haseł do logowania i danych do autouzupełniania formularzy. Pozdrawiam!

 eMMa

Robię to systematycznie, niestety nic dziś nie pomaga, wciąż nie mogę zalogować się z Opery. Mam nadzieję że to chwilowe, 4 lata odkąd tu jestem nic takiego się nie działo. Pozdrawiam

Hej, ja właśnie na Operze też nie mogę się zalogować i to już od dłuższego czasu (parę miesięcy); musiałam specjalnie dla szarady instalować przeglądarkę FireFox. Pozdrawiam.

Namierzyliśmy problem i pracujemy nad jego rozwiązaniem, dziękuję za zgłoszenie. W tej chwili rzeczywiście jedyne, co może pomóc, to zmiana przeglądarki lub wyczyszczenie plików cookie. Postaramy się naprawić błąd jak najszybciej, przepraszamy za niedogodności.

Gwoli wyjaśnienia, problem nie dotyczy tylko Opery - akurat tutaj tak się trafiło, ale równie dobrze może się "zablokować" każda inna przeglądarka. Wtedy jedynym wyjściem (na razie, dopóki nie rozwiążemy problemu) jest użycie innej.

 eMMa

Dziękuję za szybką reakcję, już wszystko działa "po staremu" :). Pozdrawiam i miłego dnia życzę

Zgadza się - późnym wieczorem naprawiliśmy problem. Pozdrawiamy!

Ja dziękuję w imieniu innych przeglądarek, bo mnie też zablokowało wczoraj. Pozdrawiam i dziękuje za szybkie rozwiązanie problemu.😃