Błąd w punktacji (strona 1/2)

wiadomości: 11 rozmówcy: 6

W niektorych krzyzowkach mimo ze rozwiazane zostaly bezblednie nie zostala przydzielona maksymalna liczba punktow. Takich krzyzowek na moim koncie jest kilkanascie. Prosze o dodanie zaleglych punktow.

Czy problem wciąż się powtarza. W nocy powinno było zostać uruchomione przeliczenie punktów. Jeśli wciąż na tych krzyżówkach masz zbyt mało punktów, daj znać.

Dalej to samo.

Możesz podać nazwę jednej z takich krzyżówek?

u mnie to samo dlaczego tak jest? podaaje nazwy krzyzowek
Łatwe-trudne-28
Łatwe-trudne-04
Alfabet-A

Podobna sytuacja jak u przedmówców.Podaję numery krzyżówek:
Łatwe-trudne:02,04,10,11,13,17,18,21,22,25,26,27,28,32,44,89
Alfabet:a,b,d,o,s
Dodatkowo od kilku dni pomimo bezbłędnie rozwiązywanych zadań skuteczność zmienia wartość bez powodu w granicach+_0,5.

Sprawdziłem wyrywkowo duże i jest podobna sytuacja.Panowie coś tu nie gra.jest dużo krzyżówek ze zmniejszoną ilością punktów (0,2-0,6) pomimo bezbłędnych rozwiązań.

dokladnie.. ja mam to samo :/

różnica bierze się stąd, że JWBishop zaproponował wiele nowych opisów do tych krzyżówek, aby ograniczyć ich powtarzanie się. Nowe opisy mają czasami inną trudność, stąd inna punktacja za krzyżówkę.
Tym niemniej, wszystko powinno zostać przeliczone w nocy tak, żeby uaktualnić punkty zdobyte przez użytkowników do nowej wartości punktowej krzyżówki. I tu coś zawiodło - wygląda na to, że nasze nocne przeliczenie z jakiegoś powodu zostało przerwane. I to być może już od paru dni - JWBishop wrzucił sporą ilość zmian bodajże przedwczoraj.

Sprawdzamy to

Udało nam się zdiagnozować problem i brakujące punkty zostały za rozwiązane krzyżówki zostały dodane do odpowiednich kont szaradzistów. Dziękujemy za szybką reakcję z Waszej strony i jednocześnie przepraszamy za tak długi czas wprowadzania poprawki.

Jeśli pomimo naszych zmian któraś z krzyżówek wciąż jest niedoliczona, prosimy o dalsze zgłaszanie tego faktu na forum.